Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza

INFORMACJE OGÓLNE:

  • Terminarz spotkań: link

 

 

ARTYKUŁY ZWIĄZANE Z MDP:

Warsztaty dla MDP

Dnia 14 października 2017 w Rokietnicy odbyły się warsztaty dla Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych z całej gminy. Na młodych druhów czekały cztery stanowiska, na których mogli poczuć się jak strażak i rozwijali swoje umiejętności z...

0 komentarzy

MDP OSP Mrowino z wizytą w JRG 5 Poznań

17 czerwca 2017 r. nasza Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza udała się do JRG 5 Poznań. Młodzież podziwiała wyposażenie remizy i miała możliwość rozmowy z zawodowymi strażakami. Dziękujemy druhom z JRG 5 za gościnę i poświęcony...

0 komentarzy

Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza – OSP Mrowino

Zdjęcia z dwóch ostatnich spotkań naszej MDP. Spotkania odbywają się co dwa tygodnie. Nasze drzwi są otwarte, wszystkich chętnych do dołączenia prosimy o kontakt!

0 komentarzy

Zebranie sprawozdawcze

Dnia 17.02.2017 r odbyło się zebranie sprawozdawcze za rok 2016 Ochotniczej Straży Pożarnej w Mrowinie. Porządek zebrania był następujący: -sprawozdanie z działalności bojowej -sprawozdanie z działalności kulturalnej -sprawozdanie finansowe Plany jednostki na rok 2017...

0 komentarzy