ZWYCIĘSKIE OSP MROWINO!

ZWYCIĘSKIE OSP MROWINO!W dniu 15.08.2014 na boisku sportowym w Cerekwicy odbyły się Gminne Zawody Strażackie o puchar Wójta Gminy Rokietnica. Na stracie stanęły wszystkie jednostki z naszej gminy, mianowicie OSP Napachanie, JOSP Rokietnica, OSP Przybroda oraz OSP Mrowino, jak również Młodzieżowe Drużyny Pożarnicze z Napachania, Przybrody i Mrowina.Piękna pogoda, jak również zgromadzeni licznie kibice, którzy z całych sił dopingowali swoje jednostki, sprawili, że mieliśmy okazję zobaczyć naprawdę wspaniałe widowisko z udziałem strażaków.

W równej i zaciętej rywalizacji o miano najlepszej jednostki w gminie wygrało właśnie nasze OSP Mrowino z wynikiem 50s., pokonując OSP Napachanie (II miejsce) oraz OSP Rokietnica (III miejsce), OSP Przybroda (IV miejsce).

W rywalizacji MDP również zwyciężyli nasi młodzi druhowie! II miejsce zajęła MDP z Napachania, na III miejscu uplasowała się drużyna z Przybrody.

Chcielibyśmy również serdecznie podziękować:
– Wójtowi Gminy Rokietnica Panu Bartoszowi Derechowi,
– organizatorom i prowadzącym: A.Nosal, R. Lubka,
– specjalne podziękowania należą się również obecnym sędziom z Państwowej Straży Pożarnej z Poznania,
– sponsorom: Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Rokietnicy, Zakład Usług Komunalnych Rokbus Sp. z o.o., Albeco Sp. z o.o., Gabinet Weterynaryjny dr Dorota Godek oraz pozostałym anonimowym sponsorom,
– duże podziękowania należą się wszystkim zgromadzonym na boisku sympatykom Ochotniczych Straży Pożarnych, za ich obecność, wsparcie i dopingowanie swoich drużyn.