GALERIA:

WPISY:

Tagi: MDP
W dniu 11.06.2023 r. dzięki uprzejmości firmy Simnat - Kruszywa, Transport, Maszyny Budowlane mieliśmy okazję uczestniczyć z naszą młodzieżą MDP w pojedynku żużlowym na poznańskim Golęcinie. Mimo upału kibicowaliśmy z całych sił naszej drużynie PSŻ Poznań i bawiliśmy się świetnie. Jeszcze raz dziękujemy właścicielom firmy SIMNAT pani Jolancie i panu Łukaszowi za miło spędzone popołudnie.
Tagi: MDP
W dniu dzisiejszym odbyły się XLV eliminacje powiatowe w Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Pożarniczej ,,Młodzi zapobiegają pożarom" w Kostrzynie. Naszą gminę reprezentowały trzy jednostki: Mrowino, Przybroda i Rokietnica. Pomimo braku miejsca na podium jesteśmy dumni z naszych druhen za udział w turnieju.
Tagi: MDP
W dniu dzisiejszym odbyły się eliminacje gminne do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej w JOSP Rokietnica. Z naszej Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej wzięło udział 6 druhów. Jest nam miło poinformować, że dwie z nich zakwalifikowały się do powiatowych eliminacji w Kostrzynie. Antonina Świgło zajęła 2 miejsce w II grupie, a Zuzanna Hajdo zajęła 1 miejsce w III ...
Tagi: MDP
Promesy dla Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych z Powiatu Poznańskiego! Dnia 09.11.2022 roku w Szkole Podstawowej w Cerekwicy nasza Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza wraz z innymi drużynami brała udział w wyjątkowej ceremonii wręczenia promes. Uroczystość odbyła się z udziałem Pana Posła Bartłomiej Wróblewski, zastępcy Komendanta Wojewódzkiego bryg. Tomasza Grelaka, Komendanta Miejskiego st. bryg. Jacka Michalaka, Wiceprezesa ZOSP RP ...
Tagi: MDP
15 października 2022 r. druhowie z naszej jednostki przeprowadzili szkolenie z zakresu pierwszej pomocy dla rodziców członków Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej.
Tagi: MDP
W dniu wczorajszym nasza Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza brała udział w Xll Rajdzie MDP drużyn Powiatu Poznańskiego, który organizowany był w Rokietnicy. Nasi druhowie zostali podzieleni na dwie grupy. Zajęliśmy Xlll i XlX miejsce. Najważniejsza była dobra zabawa i wspólna integracja, co potwierdzają załączone zdjęcia.
Tagi: MDP
W dniu 09.04.2022r. nasza jednostka brała udział w powiatowych eliminacjach do XLIV Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzi zapobiegają pożarom". Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Paweł Łazorczyk, zajął drugie miejsce w II grupie (szkoły podstawowe - klasy 7-8). Gratulujemy zwycięstwa i życzymy dalszych sukcesów.
Tagi: MDP
1 kwietnia 2022 r. w Szkole Podstawowej w Cerekwicy odbyło się zebranie sprawozdawcze naszej jednostki. Podczas zebrania zostało zaprzysiężonych 5 nowych członków Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej. Prezes i skarbnik przedstawili sprawozdanie z działalności i sprawozdanie finansowe OSP Mrowino za rok 2021 oraz plany na rok 2022. Następnie Zarząd otrzymał absolutorium za okres sprawozdawczy. Dziękujemy gościom, druhnom ...
W dniu 02.04 w salce przy remizie OSP Przybroda odbyło się spotkanie opiekunów MDP z prezesem FIRE DP Forum Instruktorów Ratownictwo i Edukacja Drużyn Pożarniczych Piotrem Koziel, które zorganizowal Wiceprezes Zarzadu Oddziału Powiatowego ds. Młodzieży Leszek Małyszka. Dziękujemy wszystkim jednostką: OSP Mrowino OSP Przybroda @OSP Buk Ochotnicza Straż Pożarna w Czerwonaku Osp Szczytniki OSP Napachanie ...
W niedzielę (27.03.2022 r.) w remizie OSP Napachanie odbyły się gminne eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej. Naszą jednostkę reprezentowali: - w kategorii szkół podstawowych: Antosia Świgło (III miejsce), Maksymilian Maćkowiak (IV miejsce) i Paweł Łazorczyk (I miejsce), - w kategorii szkół ponadpodstawowych: Zuzanna Hajdo (II miejsce) i Dominik Małyszka (III miejsce). GRATULUJEMY W komisji konkursowej ...
Opiekunowie MDP z OSP Mrowino i OSP Przybroda zorganizowali w dniach 20-21.11 dla swoich młodzieżówek nocowanie w Szkoła Podstawowa w Cerekwicy Celem nocy była przede wszystkim integracja oraz dobra zabawa. Cel nocowania został osiągnięty w 100% Brawo WY MDP Brawo MY Opiekunowie Dziękujemy wszystkim Strażakom z Naszych Jednostek, którzy znaleźli czas abym nam pomóc. Tym, ...
Tagi: MDP
23 października 2021 r. MDP z OSP Mrowino i z OSP Przybroda udały się w odwiedziny do JRG 4 Poznań. Dziękujemy za poświęcony czas i przekazaną wiedzę!  

Standardy Ochrony Małoletnich w OSP