Podsumowanie przychodu z 1% 2020r.

Pomimo natłoku zdarzeń jakie w ostatnim czasie spadają na druhów tj. liczne wyjazdy przy usuwaniu skutków wichur, organizowanie liczonych zbiórek na rzecz naszych sąsiadów z za wschodniej granicy OSP Mrowino pragnie podzielić się dobrą wiadomością, otóż kwota przychodu uzyskanego z 1% za 2020 rok dla OSP Mrowino wynosi 6941,85 zł. Jest to najwyższy wynik uzyskany w naszej Gminie wśród jednostek OSP. Pragniemy za to Państwu serdecznie podziękować bo właśnie gdyby nie nasi podatnicy po prostu tego by nie było. Jesteśmy wdzięczni wszystkim tym którzy się do tego przyczynili.
Uzyskane środki finansowe jednostka OSP Mrowino przeznaczy na doposażanie w niezbędny sprzęt do usuwania miejscowych zagrożeń tj. wysokiej klasy pilarka ratownicza Stihl oraz detektor wielogazowy firmy MSA przeznaczony do wykrywania metanu (CH4), siarkowodoru (H2S), tlenku węgla oraz ubytku tlenu.

Przypominamy także, że w tym roku też istnieje możliwość przekazania 1% podatku dla Strażaków z Mrowina. Więcej szczegółów pod linkiem zamieszczonym w komentarzu.