Drzwi otwarte 2023

OSP Mrowino to nie tylko nowoczesny sprzęt, ale to także ludzie druhny i druhowie, którzy są gotowi nieść pomoc 365 dniu w roku. Dzięki ich wytężonej pracy, a także pomocy Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej 7 maja 2023 roku udało się zorganizować XV Drzwi Otwarte w OSP Mrowino. Nie zabrakło atrakcji zarówno dla najmłodszych, jak i tych nieco starszych mieszkańców naszej okolicy. Można było skosztować pysznej grochówki przygotowanej przez najlepsze Koło Gospodyń Wiejskich „Heksy i Gzuby” oraz różnych słodkości, których autorami były także nasze „Heksy”. Imprezę zakończono „kąpielą” w pianie, za co dziękujemy JRG 4 Poznań oraz Komendantowi Miejskiemu PSP w Poznaniu
Cała impreza została wsparta przez sponsorów:
Simnat Cerekwica Jolanta i Łukasz Dolacińscy, Bajer – Bud Mrowino, Koło Gospodyń Wiejskich „Heksy i Gzuby”, Bazylia Mrowino, Piekarnia Pod Strzechą Mrowino, Gmina Rokietnica, Powiat Poznański, Pani Marzena Kram, Balony Z Helem Cerekwica, Tandem Wypożyczalnia Przyczep i Narzędzi z Kiekrza, Dziekujemy także za przybycie BBsmiles_facepainting Barbara Bartnik
Każdemu, kto w jakikolwiek sposób dołożył swoją „Cegiełkę” do XV Drzwi Otwartych OSP Mrowino, oraz tym którzy byli obecni, mówimy „DZIĘKUJĘMY” i do zobaczenia za rok!