KOLEJNY WPADEK NA DW184

Wczoraj o 23.11 wezwano nas do kolejnego wypadku na DW184, tym razem w centrum Mrowina na ul. Poznańskiej. Kierujący samochodem osobowym uderzył w betonowy mur. Autem podróżowały 4 osoby, do jednej z nich wykonywaliśmy dostęp za pomocą nożyc hydraulicznych. Czynności jakie podjęliśmy: zabezpieczenie miejsca zdarzenia, zabezpieczenie wodne, odłączenie akumulatora, zabezpieczenie instalacji gazowej, ewakuacja i pierwsza pomoc poszkodowanym. Jak się okazało w szpitalu, żaden z poszkodowanych nie odniósł poważnych obrażeń.

Służby ratownicze:

  • GBA OSP Mrowino
  • SLRT OSP Mrowino
  • GBA JOSP Rokietnica
  • SLRT JOSP Rokietnica
  • GBA JRG 5 POZNAŃ
  • SCRWys JRG 5 Poznań
  • Karetka Pogotowia P
  • Karetka Pogotowia S
  • Radiowóz Policji Tarnowo Pdg.
  • Radiowóz Policji WRD