Promesy dla MDP z Powiatu Poznańskiego

Promesy dla Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych z Powiatu Poznańskiego!
Dnia 09.11.2022 roku w Szkole Podstawowej w Cerekwicy nasza Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza wraz z innymi drużynami brała udział w wyjątkowej ceremonii wręczenia promes. Uroczystość odbyła się z udziałem Pana Posła Bartłomiej Wróblewski, zastępcy Komendanta Wojewódzkiego bryg. Tomasza Grelaka, Komendanta Miejskiego st. bryg. Jacka Michalaka, Wiceprezesa ZOSP RP ds. Młodzieży Leszek Małyszka, Wójta Gminy Rokietnica Bartosz Derech, Przewodniczącej Rady Gminy Izabela Dziamska oraz Radnego Gminy Ryszard Lubka, którzy wręczyli na ręce MDP promesy.
Cieszymy się bardzo, że dzięki tej wspaniałej inicjatywie przekazane środki wspomogą działalność naszej MDP. Podziękowania kierujemy również do Koło Gospodyń Wiejskich „Heksy i Gzuby”, oraz rodziców młodych strażaków, którzy to przygotowali pyszne ciasta. Również po raz kolejny w tym roku chcielibyśmy podziękować Szkoła Podstawowa im. Przyjaciół Ziemi w Cerekwicy
Tagi: MDP