Sukces Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej OSP Mrowino!

Dzisiaj tj. 23.03.2019 r. nasza Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza w składzie: Zuzanna Hajdo, Krzysztof Gościniak, Adam Hajdo, Paweł Łazorczyk, Dominik Małyszka, Maciej Małyszka oraz Alan Zborowski wraz z druhami Michałem Kaczmarkiem i Piotrem Hornungiem po raz pierwszy wzięła udział w Eliminacjach Powiatowych do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej. Kwalifikacje odbyły się w Gimnazjum im. Rady Europy w Kostrzynie.

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że w grupie I (dzieci szkół podstawowych klasy od 1 do 6) pierwsze miejsce zajął Paweł Łazorczyk, a drugie Zuzanna Hajdo, natomiast w grupie II (młodzież szkół podstawowych klasy 7-8 oraz gimnazja) na najwyższym stopniu podium stanął Dominik Małyszka.

Miejsca na podium naszych młodych strażaków zapewniły im udział w kolejnym etapie konkursu – etapie wojewódzkim.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.