Wicemistrzostwo Powiatu dla OSP Mrowino! Łopuchowo 2019 r.

29 czerwca 2019 roku udaliśmy się na XIII Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze, które odbyły się w Łopuchowie. W zawodach wzięło udział 15 drużyn – 3 kobiece i 12 męskich. Zarówno w pierwszej, jak i w drugiej konkurencji przypadło nam pierwsze miejsce startowe w grupie mężczyzn. Rywalizację rozpoczęła sztafeta pożarnicza 7×50 m, podczas której należało m.in. pokonać ścianę, płotek lekkoatletyczny, rów, podłączyć wąż do rozdzielacza itd. Następnie po chwili przerwy zaczęły się ćwiczenia bojowe (zbudowanie linii ssawnej i gaśniczej).

Zdobyliśmy:
– 2 miejsce w sztafecie pożarniczej z czasem 66,60 s,
– 1 miejsce w ćwiczeniach bojowych z czasem 41,38 s,
co łącznie dało nam WICEMISTRZOSTWO POWIATU!

Dziękujemy wszystkim kibicom, którzy przybyli do Łopuchowa oraz tym, którzy wspierali nas na odległość!