Ogłoszenie – Charytatywny maraton dla Julki

” Dobro serc zwycięży… Serc sto, a w nich jest moc ” (https://youtu.be/H793_qIRVbw)
11.03.2023 roku w godzinach 12:00-17:00 zapraszamy do Szkoła Podstawowa im. Przyjaciół Ziemi w Cerekwicy na charytatywny maraton dla Julki, która potrzebuje Waszej pomocy. Szczegółowy harmonogram akcji poniżej, lista sponsorów oraz ludzi dobrej woli zostanie opublikowana w najbliższym czasie. „Otwórz serce dla Julki”
INFORMACJE UZUPEŁNIAJĄCE HARMONOGRAM:
1. STANOWISKA NA SALI GIMNASTYCZNEJ:
• Koło Gospodyń Wiejskich „Heksy i Gzuby” – kawiarenka oraz loteria fantowa.
• Dmuchana zjeżdżalnia oraz tatuaże natryskowe – A.T Animacja Taniec
• Tatuaże brokatowe, zaplatanie warkoczyków – Szkolny Wolontariat „Lepsze jutro”
• Skręcanie balonów i malowanie buzi – Przedszkole Mrowino
• Popcorn – Państwo Katarzyna i Michał Ruta
2. PRZEZ CAŁY PRZEBIEG AKCJI BĘDZIE WYZNACZONE MIEJCE , W KTÓRYM WSZYSTKIE JEDNOSTKI OSP (Przybroda, Napachanie, Rokietnica, Pamiątkowo oraz Mrowino) BĘDĄ PROWADZIŁY SZKOLENIE ORAZ WARSZTATY Z UDZIELANIA PIERWSZEJ POMOCY.
3. PODCZAS TRWANIA TANECZNEGO MARATONU W GODZINACH 14:00 DO 16.00 W WYZNACZONYCH SALACH ODBYWAĆ SIĘ BĘDĄ KREATYWNE ZAJĘCIA DLA DZIECI PROWADZONE PRZEZ:
• SALA 1.12 – PRACOWNIĘ CHEMICZNĄ PANI ANNY TOMCZAK MATCHEM I NASZA SZKOLNA PANI CHEMIK EWELINĘ – eksperymenty chemiczne
• SALA 1.15 BAZA PRACOWANIA SPOTKAŃ TWÓRCZYCH –biżuteria z filcu , ceramika;
• ŚWIETLICA – SALA ANIMACYJNA – ŚCIEŻKA SENSORYCZNA, MATY DO GRY W KLASY , TWISTERA , KĄCIK DO RYSOWANIA I TOWORZENIA PRAC PLASTYCZNO-TECHNICZNYCH; – ZSP w Cerekwicy
• SALA 1.13 – Pokaz Motoru żużlowego oraz sprzętu do ćwiczeń EMS Club Tarnowo Podgórne;
• HOL – KIERMASZE Z RĘKODZIEŁAMI:
-DRUŻYNA „ŚWIETLICZANEK”;
-MOTYL INTEGRACJA MIĘDZYPOKOLENIOWA;
-PANI TERESA FLIGIER –własnoręcznie wykonane drewniane Anioły;
-Pokaz składania serwetek przez uczniów
TECHNIKUM HOTELARSKIE im. J.W. Zamoyskich Rokietnica.
4. INFORMUJEMY WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW, ŻE OD POCZĄTKU TRWANIA AKCJI CZYNNA BĘDZIE KAWIARENKA POD CZUJNYM OKIEM STOWARZYSZENIA HEKSY I GZUBY ORAZ BĘDZIE MOŻLIWOŚĆ KUPIENIA DAŃ OBIADOWYCH W STOŁÓWCE (KONSUMPCJA NA MIEJSCU LUB NA WYNOS) – „Karczma u Tomasza” Tomasz Kaniewski
ŻYCZYMY WSZYSTKIM MIŁYCH WRAŻEŃ
I OTWÓRZMY SWOJE SERCA,
PAMIĘTAJĄC O NASZYM GŁÓWNYM CELU JAKIM JEST POMOC DLA JULKI
ORGANIZATORZY ZASTRZEGAJĄ SOBIE 5-10 MINUTOWE PRZESUNIĘCIA CZASU W HARMONOGRAMIE.